Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası Taşımacılık

Sultanbeyli / İstanbul
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 4 , Ocak ayında 18 ve toplamda 396 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Uluslararası Taşımacılık

Ülkeler arası ticarette ulusal sınırların ortadan kalktığı dünyamızda, ihtiyaçlara ve değişen koşullara hızlı uyum sağlayan, yaratıcı ve yapıcı çözümleri, kaliteli ve düşük maliyet ile zamanında üretebilen hizmet sağlayıcılar yanıt verebiliyor. Bu amaçla uluslararası taşımacılık sektöründe 2001 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız dünya ticaretinin globalleşmesi ve ülkelerin sanayici ve dış ticarete yönelik girişimci bir yapıya kavuşması süreci ile birlikte uluslararası ticaretin sınırsız dünyasında taşımacılık sektöründeki saygın yerini koşulsuz olarak sizlerin desteğiyle hızla kazanmıştır. Uluslararası taşımacılık konusunda en önemli adımlarından biri olan ithalat ve ihracat taşımacılığında üzerimize aldığımız sorumluluğun bilincini firmamız büyük bir onur ile taşımaktayız.

Kaliteli servisi minimum ücret optimum hizmetle kombine ederek müşterilerine sunan firmamız bu başarıya hiçbir yabancı sermaye katılımı olmadan bütünüyle kendi öz sermayesi ile ulaşmıştır.

- Azerbaycan Nakliyat
- Özbekistan Nakliyat
- Kazakistan Nakliyat
- Kırgızistan Nakliyat
- Tacikistan Nakliyat
- Türkmenistan Nakliyat

Sıralamasını yapmış olduğumuz hizmetleri, kaliteli LINE ve ACENTA AĞIYLA sunan firmamız imkanlarını sizin liderliğinizde, profesyonel analitik çözümcülüğü sonuç olarak ilke edinen personelimiz ile, kaliteyi muhafaza etmeyi ve maliyetlerinizi günümüz şartlarında azaltacağımızı taahhüt ediyoruz. 

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *