ÖZENKA HİDROLİK VİNÇ İMALATI

ÖZENKA HİDROLİK VİNÇ İMALATI

FEVZİ ÇAKMAK MH. 10758. SK. NO: 16/H KARATAY / KONYA Karatay / Konya
Cep Onaylı
Bugün 1 , Nisan ayında 13 ve toplamda 292 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

ÖZENKA HİDROLİK VİNÇ İMALATI

FEVZİ ÇAKMAK MH. 10758. SK. NO: 16/H KARATAY / KONYA

Özenka Hidrolik; Hidrolik vinç ekipmanların imalat ve pazarlanması sektöründe faaliyet göstermektedir. 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden “Özenka Hidrolik” bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. 

Firmamız; Transporter, Kızaklı Taşıyıcı, Gemi Vinci, Ağaç Sökme - Dikme Makinası, Katlanır Bomlu Vinç, Teleskobik Vinç, Kayar Kasa, Ataşman, Hidrolik Platform, Havuz, Yat Taşıma Vinci, Yat Transporter, Panel Hattı, Panel Döndürme Makinası, Liman Vinci ve Hidrolik Kriko üretimi ile çeşitli hidrolik makine üretimi, montaj, tamir, bakım ve işletmeci firmalara servis ve teknik danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir. 

Özenka Hidrolik olarak; Türkiye’nin önde gelen inşaat sanayi ve taahhüt firmalarına her türlü hidrolik makine ve servis hizmeti vermekte olup; dürüst, çalışkan, hızlı ve tecrübeli ekipler ile 24 saat güvenle hizmetinizdeyiz. 

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır. 

Hizmet verdiğimiz sektörde yaptığımız işin öneminin bilincinde ve daha iyi yapmanın gayreti içindeyiz. Yılların verdiği tecrübeyi daha iyiye ulaşmak için en iyi malzemeyi kullandık ve kullanmaya da devam edeceğiz. 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *