Döner Merdiven

Döner Merdiven

Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2 daire 3 Sultanbeyli / İstanbul
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Nisan ayında 15 ve toplamda 525 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Döner Merdiven

Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2 daire 3

Villa, dubleks ya da tripleks gibi çok katlı konutlar içinde katlar arasında geçiş yapmak için tercih edilen döner merdivenlerde en çok ilgi gören modellerin başında döner merdiven modelleri gelmektedir. Klasik bir anlayışı yansıttığı düşünülse de modern desenler ve çizgiler kullanılarak bu merdivenlerin çeşitli zevkleri yansıtan farklı konutlara uygun hale getirilmesi mümkün olabiliyor. İlk kez merdiven yapılacak alanlarda bu tür merdiven projeler hayata geçirilebilirken aynı zamanda restorasyon amaçlı olarak eski konak ve yalı gibi alanlarda da tasarlanabilmektedir.

Konut içinde döner merdiven kullanılması ilk bakıldığında estetik açıdan en iyi gözükecek olan tercihin yapıldığı anlamını taşımaktadır. Özellikle dairesel açılarla güçlendirilmiş modeller sadece görünüşü ile değil aynı zamanda kullanımıyla da fark yaratmaktadır. Kullanımı için merdivenlerin ihtiyaçları karşılamasının ötesinde bakımının kolay yapılması ve temizliğinin yapılması konusunda da büyük bir kolaylık sağlıyor.

Döner merdiven en ideal konut içi merdiven uygulamalarından olsalar da bu merdivenlerin nasıl hayata geçirilmiş olduğu ayrıca önemli olmaktadır. Özellikle korkuluk ve trabzan gibi bölümlerin işçilik anlamında çok fazla beceri talep etmesi Ahşap merdiven yaptırırken mutlaka deneyimli firmalarla çalışmak gerektiğini gösteriyor. Projelendirmesine ve montajına büyük önem verdiğimiz uygulamamız için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *