DERİN MİMARLIK FUAR

DERİN MİMARLIK FUAR

HACI YUSUF MESCİT MH. BABAYİĞİT SK. NO: 8/1 KARATAY / KONYA Karatay / Konya
Cep Onaylı
Ücretsiz
Bugün 1 , Nisan ayında 6 ve toplamda 254 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

DERİN MİMARLIK FUAR

HACI YUSUF MESCİT MH. BABAYİĞİT SK. NO: 8/1 KARATAY / KONYA

2008 yılından bu güne dek etkinlik ve organizasyon sektörünün güvenilir ve yenilikçi kuruluşu olarak, ulusal ve uluslararası platformlarda çözüm ortaklığı yapmaktayız. 
Başta etkinlik yönetimi ve organizasyon planlama olmak üzere, üst düzey protokol davetlerinden, açılış ve temel atma törenlerine, özel kutlama ve yıldönümü etkinliklerinden, lansman ve bayi toplantılarına, kongre ve seminer yönetiminden, miting ve açık hava etkinliklerine kadar geniş bir perspektifte kendi altyapımız ile hizmet veriyoruz. 
Kurumsal firmaların etkinlik taleplerine yönelik özel içerikler tasarlayıp hedef odaklı çalışmalarda etkili ve akılcı uygulamalarımız ile amaca en uygun çözümler üretiyoruz. 
Ekibimizin tasarım ve planlama alanındaki yaratıcı çalışmalarını son trendlerle ve teknolojik gelişmelerle destekleyip organizasyon ve etkinliklerimize yansıtıyoruz. 
Güvenilir yapımız ve kalite prensibimiz ile müşterilerimiz için kusursuz uygulamaları hayata geçiriyoruz. Yıllardır sürdürdüğümüz kurumsal hizmet anlayışımız ile M. I. C. E. sektöründeki siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *